logohakim
معرفی شرکت

نگین سلامت حکیم

شرکت نگین سلامت حکیم در سال 1382 با نام تجاری UNITED CANADA TRADING با هدف واردات ، توزیع و فروش کالای دارویی، آزمایشگاهی و بهداشتی فعالیت خود را آغاز کرد .
در همان سال این شرکت داروهای OTC (مکمل غذایی ) با برند VIVA را با همکاری شرکت امید سلامت به کشور وارد کرد ، از جمله این داروها می توان به امگا 3 ، گلوکزامین کنترانتین MS ، Q10 و Q60 و ویتامین E اشاره کرد .
از سال ۱۳۸۲ لغایت ۱۳۸۶ این مجموعه اولین و تنها شرکت قانونی و رسمی در زمینه واردات دارو به فعالیت خود ادامه داد .
در سال 1386 با برند NOTROVIT با همکاری شرکت دلارام داروی کیش  محصولاتی نظیرگلوکزامین و شارک و امگا 3،6،9 و همچنین برند PVL که تخصصی در رشته ورزشی بدنسازی می باشد را با همکاری شرکت تدارکات کالای سبز محصولاتی چون کراتین کربو و WHE به بازار عرضه کرد 

neginsalamat

لازم به توضیح است که در سال ۱۳۸۷ شرکت دلارام داروی کیش امتیاز خود را به شرکت سرمایه گذاری اهرام تجارت واگذار نمود که با این تغییرات بوجود آمده شرکت نگین سلامت حکیم همکاری خود را با شرکت اهرام تجارت شروع و وارد عرصه واردات مواد اولیه شد .
در سال 1386 و 1387 این شرکت با برند PVL که محصولات تخصصی در رشته ورزشی بدنسازی می باشد در نمایشگاه بین المللی رشت ، شیراز و اصفهان شرکت نمود و با داشتن 18 نماینده در کل کشور و تاییدیه وزارت بهداشت محصولات خود را معرفی و عرضه نمود .
در سال 1388 شرکت UNITED CANADA TRADING که نماینده رسمی آن در ایران شرکت نگین سلامت حکیم می باشد با داشتن مجوز ورود داروهای تک نسخه ای و فوریتی وارد عرصه تامین داروهای سرطانی و شیمی درمانی شد .
بزرگترین دستاورد این شرکت در سال 1393 وارد کردن واکسن فلج اطفال به منظور ریشه کن سازی این بیماری و همچنین داروهایی برای جانبازان غیور نظام جمهوری اسلامی ایران نظیر اسپری تنفسی و HERCEPTIN440 می باشد .
از سال 1396 تا کنون این شرکت در راستای خدمت ، حمایت و تامین داروهای کمیاب که با برند انحصاری SOUL در ایران به ث بت رسیده فعالیت خود را در زمینه تامین محصولات دارویی ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی ادامه می دهد .

توانمندی و سوابق کاری شرکت

هلدینگ نگین سلامت حکیم

باتوجه به پتانسیل و سوابق فعالیت این شرکت در زمینه تامین ، توزیع و واردات انواع داروهای تخصصی ، کمیاب ، تک نسخه ای ، مکمل های ورزشی و غذایی آماده ارایه هر گونه خدمات به کلیه واحدهای آن مجموعه می باشد

  • وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران
  • مجموعه خدماتی ودرمانی محک
  • شرکت دارو پخش
  • شرکت دارویی هجرت
  • شرکت دارویی رازی
  • شرکت دارویی فردوشی
  • شرکت دارویی مهیا
درباره ما